VENNASTEKOGUDUSE 2022 a. SUVEPÄEV HAGERI PALVEMAJAS

Laupäeval  18. juunil algusega kell 11 toimub Hageri palvemajas vennastekoguduse üheksas suvepäev teemal „Ärkamine“. Peakõneleja on diakon Robert Bunder. Osadusrühmad, muusika- ja palvehetked, toitlustamine. Päeva lõpus astub üles Hageri koguduse pasunakoor. 

Suvepäevale oodatakse kõiki, kellele vennastekogudus on südamelähedane või kes soovivad vennastekoguduse liikumisega lähemalt tutvuda. Oodatakse kõiki, kes otsivad vaimulikku kosutust, kinnitust ja osadust. 

Päeva korraldab Eesti Evangeelne Vennastekogudus. Suvepäeva osavõtutasu on 15 eurot (sisaldab kaks söögikorda), tasumine kohapeal või ka ülekandega (a/a EE431010052032738003). 

Suvepäevale palume registreeruda hiljemalt 12. juuniks. 

Info: 6608 004 või 5159 012. 

E-post: info@vennaste.ee  

www.vennastekogudus.ee

 

Vaata ka: https://www.vennastekogudus.ee/suvepaevad/

Vennastekoguduse suvepäev Hageris
Vennastekoguduse suvepäev Hageris