Vennastekoguduse suvepäevad

Vennastekogudus

Vennastekoguduse suvepäev Hageris

VENNASTEKOGUDUSE 2022 a. SUVEPÄEV HAGERI PALVEMAJAS

Laupäeval  18. juunil algusega kell 11 toimub Hageri palvemajas vennastekoguduse üheksas suvepäev teemal „Ärkamine“. Peakõneleja on diakon Robert Bunder. Osadusrühmad, muusika- ja palvehetked, toitlustamine. Päeva lõpus astub üles Hageri koguduse pasunakoor.

Suvepäevale oodatakse kõiki, kellele vennastekogudus on südamelähedane või kes soovivad vennastekoguduse liikumisega lähemalt tutvuda. Oodatakse kõiki, kes otsivad vaimulikku kosutust, kinnitust ja osadust.

Päeva korraldab Eesti Evangeelne Vennastekogudus. Suvepäeva osavõtutasu on 15 eurot (sisaldab kaks söögikorda), tasumine kohapeal või ka ülekandega (a/a EE431010052032738003).

Suvepäevale palume registreeruda hiljemalt 12. juuniks.

Info: 6608 004 või 5159 012.

E-post: info@vennaste.ee

www.vennastekogudus.ee

Suvepäevad toovad kokku

Alates 2012. aastast toimuvad vennastekoguduse suvepäevad, kuhu on tavaliselt kogunenud sadakond palvelist. Suvepäevad annavad hea võimaluse tugevdada kristlikku osadust ning huvilistel tutvuda vennastekoguduse liikumisega.

Igal suvepäeval on kindel teema:

2012 «Misjon» (Nissis),
2013 «Piibel – Jumala Sõna» (Kuusalus),
2014 «Usk» (Nabalas),
2015 «Palve» (Pikaveres),
2016 «Püha Vaim» (Helmes),
2017 «Usupuhastus» (Saku-Tõdva palvemajas),
2018 «Valvake!» (Pühalepa palvemajas),
2019 «Jumala teemärgid meie elus» (Harkus).

Päev saab seesmise tõuke pikemast ettekandest või piiblitunnist, arutelud jätkuvad väikerühmades.

Vennastekoguduse õdede-vendade hulk pole arvuliselt kuigi suur. Hiilgeajad oleksid justkui kaugele ajalukku vajunud. Ometigi kogunevad ka nüüd palvemajadesse inimesed selle sama Jumala sõna juurde, mille juurde koguneti 18. ja 19. sajandil. Ajad muutuvad, kuid Kristus on seesama eile, täna ja igavesti. Ehk tahab Jumal vennastekogudust veel millekski kasutada Eesti rahva usulisel ärkamisel. Selles lootuses jätkame jumalariigi tööd.

Suvepäevade fotod

2014 Nabala